Konya'daki Tüm Öğrencilerimizi Bekliyoruz! Haydi, Hep Birlikte RoboFest Robot Yarışmamıza!

Konya RoboFest Robot Yarışması

Konya RoboFest Robot Yarışması; Konya geneli tüm ortaokul ve liseli öğrenciler arasında 29-30 Kasım 2023 tarihlerinde Karatay Celaleddin Karatay Gençlik ve Kongre Merkezinde, 10 farklı kategoride yapılacaktır. Ön başvurular 17 Eylül - 22 Kasım 2023 tarihleri arasında robokaratay.com web sitesi üzerinden online olarak alınacaktır. Takımlar 1 danışman(öğretmen) ve 2 yarışmacı(öğrenci) oluşacak olup, danışman sadece kendi okulunda öğrenim gören öğrencilere danışmanlık yapabileceklerdir.


Yarışmada en başarılı 5 okula 3D yazıcı, başarılı takımlara toplam 140.000 TL para ödülü ve sürpriz hediyeler verilecektir. Ayrıca yarışmaya katılan tüm öğrencilere karşılama hediyeleri takdim edilecektir.

Ön Başvuru Yap Genel Hüküm ve Uyg. Klavuzu

Yarışmaya Kalan Süre

0

Gün

0

Saat

0

Dakika

0

Saniye

RoboKaratay

Karatay Robot Hareketi

Geleceğin Popüler Mesleklerinden Birisi Olan Robotik Kodlamayı tabana yaymak, öğrenilmesini eğlenceli bir hale getirmek için Karatay Belediyesi, Karatay İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Kılıçarslan BİST MTAL tarafından düzenlenen Robotik-Kodlama Yarışmasıdır. Yarışma Konya'daki tüm ortaokul ve liseler arasında yapılacaktır. Yarışma kategorileri için Kategoriler, yarışma hakkında ayrıntılı bilgi için RoboFest ve ödüller için Ödüller sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.

  • Toplam 140.000 ₺ Ödül

  • 1.lik Ödülü 6.500 ₺

  • 2.lik Ödülü 4.500 ₺

  • 3.lik Ödülü 3.000 ₺
Daha Fazlası

RoboKaratay

Kategoriler

0

Robot Sayısı

0

Okul Sayısı

0

Danışman Sayısı

0

Öğrenci Sayısı

...
...
...